Seminarium pt. "Bezpieczna praca na wysokości"

W ubiegłym tygodniu Członkowie łódzkiego oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP mieli możliwość uczestniczyć w unikatowym seminarium poświęconym organizacji bezpiecznej pracy na wysokości.

Wydarzenie to odbyło się 15 czerwca 2023r. i okazało się bardzo inspirujące dla wszystkich uczestników - członków naszego oddziału.

Podczas spotkania mieliśmy okazję uczestniczyć w fascynujących prezentacjach, warsztatach i dyskusjach prowadzonych przez ekspertów z firm: SFS Group, Safety at Height Radwański, Myrlak SpJ. i Oxyline Sp. z o.o.

Bradzo dzięujemy za profesjonalne przekazanie wiedzy odnośnie stosowanych rozwiązań oraz praktyczny pokaz ewakuacji. Z pewnością będziemy dalej współpracować i podnosić wiedzę pracowników służby bhp w tematach organizacji pracy na wysokości