Dołącz do nas

Wstępując do nas zwiększasz szansę rozwoju własnego warsztatu pracy. Działamy na terenie całego kraju, dokształcamy, doradzamy, rozwijamy!

Aby zostać członkiem  OSPS BHP wystarczy:

JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Zarejestruj się w strefie członkowskiej, w tym celu wybierz opcję  „Rejestracja - dla nowych Członków OSPS BHP".

Link do strefy członkowskiej

Pamiętaj o wyborze Oddziału, do którego chcesz przynależeć — to WAŻNE.

Tu znajdziesz Swój Oddział

Adres mailowy i telefony:
Oddział: lodz@ospsbhp.pl;

Prezes: Michał Frątczak tel. 501 742 889

V-ce Prezes: Jakub Popek tel. 692 432 942

Adres do korespondencji:

ul. Pabianicka 119/131, lok. 17/ I piętro, 93-490 Łódź

Aby wstąpić w szeregi OSPBHP - Oddział Łódź należy:

1. spełniać obowiązujące wymagania prawne dla pracowników służby BHP i zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia.

2. uiścić jednorazową opłatę wpisową (40 zł) oraz składki członkowskie w wysokości 15 zł / miesięcznie za min. 6 m-cy, podając w tytule przelewu imię i nazwisko +opłata wpisowa i składki na konto bankowe podane poniżej.

3.  zarejestrować się jako nowy Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP klikając na przycisk "Strefa Członkowska" na górze strony i dlaej postępując zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

4. aktywnie uczestniczyć w spotkaniach Stowarzyszenia.

Konto bankowe:

PNP Paribas Bank Polska S.A.