Spotkanie w Firmie Filter Service Sp. z o.o. w Zgierzu

W dniu 13 listopada 2018 roku spotkanie naszego oddziału zostało zorganizowane pod patronatem Firmy Filter Service Sp. z o.o. zajmującej się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego. Nasi Członkowie odbyli szkolenie poprowadzone przez Pana Adama Jabłońskiego Dyrektora ds. marketingu z zakresu doboru i używania indywidualnych środków ochrony układu oddechowego oraz będą mogli zobaczyć linie produkcyjnego tegoż asortymentu.

Praktyczna wiedza zdobyta podczas tego spotkania z pewnością pozwoli na podniesienie kwalifikacji nszych Członków w zakresie doboru najlepszych do występujących zagrożeń, charakteru wykonywanych czynności oraz indywidualnych predyspozycji pracowników środków ochrony układu oddechowego.

Firma Filter Service Sp. z o.o.jest oficjalnym partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.