Spotkanie oddziału 22 stycznia 2020 r.

Pierwsze spotkanie oddziału w 2020 roku już za nami. Podobnie jak w ubiegłym roku, również i w 2020, rozpoczęliśmy naszą "przygodę z bezpieczeństwem pracy" bardzo dynamicznie. Przedstwiciel firmy Max Harter omówił nowości w zakresie defibrylacji oraz zmiany w przepisach dotyczące urządzeń do defibrylacji. Nie zabrakło również merytorycznej dyskusji nt. kontrowersyjnego naszym zdaniem stanowiska Rady Ochrony Pracy w sprawie systemu szkoleń w dziedzinie bhp. Omówiliśmy najbliższe, planowane szkolenia i konferencje oraz plan pracy Zarządu Głównego Stowarzyszenia na bieżący rok. ​​"Wisienką na torcie" okazały się przypadki zdarzeń wypadkowych przytoczonych przez naszych członków. Ten temat zawsze budzi w nas wiele emocji z uwagi na specyfikę zdarzeń.

Zapraszamy do dołączenia do naszego grona.

Zarząd OSPSBHP Oddział Łódź