Szkolenia / konferencje

1. "MANAGER UMYSŁU"

Szkolenie dla Członków nszego oddziału. Seria 4 spotkań dotyczących szeroko rozumianego rozwoju osobistego, podzielonych na 5 działów tematycznych:

1. motywacja,
2. pokonaj prokrastynację,
3. pamięć i koncentracja,
4. radzenie sobie ze stresem,
5. zmiana osobista.

W ramach głównych działów omawiane będą zagadnienia: motywacja i motywowanie, odkrywanie wartości i celów życiowych, planowanie i realizacja celów, pamięć i koncentracja strategie zmiany osobistej.

Miejsce szkolenia – Łódź,
Ilość spotkań – cykl co dwa tygodnie, 4 x 4h (60 minutowe)
Prowadzący - Amadeusz Ley – psycholog, wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych,
Zgłoszenia na adres koleżanki Ani: anna.kaczmarkiewicz@onet.pl