Spotkanie oddziału 23 stycznia 2019

W dniu 23 stycznia 2019 r. odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie naszego oddziału.

Podzcas spotkania zaprezentowano kalendarz spotkań oddziału w 2019 roku, planowane działania związane m.in. z organizacją szkolenia "Manager Umysłu II" dla naszych członków, rozpoczęciem współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego w Łodzi odnośnie konferencji "Bezpieczna eksploatacja maszyn"obejmowaniem patronatem inicjatyw w zakresie poprawy bezpieczeństwa w woj. łódzkim oraz adres nowej siedziby oddziału.

Przedstawiono również sprawozdanie z posiedzienia Rady Stowarzyszenia, która odbyła się 8 grudnia ubiegłego roku oraz plan pracy Zarządu Głównego na rok 2019.

Tematami przewodnim spotkania było wystąpienie naszej Koleżanki Ewy w związku z jej polsko - angielską inicjatywą pod nazwą "Power BHP" oraz dyskusja dotycząca interpretacji nowych wymagań w zakresie prowadzenia szkoleń dla pracowników administracyjno-biurowych. Z uwagi na występujące sprzeczności zdecydowaliśmy o wysłaniu zapytania do Głównego Inspektoratu Pracy celem uzyskania dodatkowej wykałdni przepisów od Organu.

Dziękujemy za przybycie wszystkim obecnym członkom i zachęcamy do dołączenia do naszego oddziału.