Spotkanie oddziału 15 listopada 2017

W dniu 15 listopada 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie w nowej, stałej siedzibie naszego oddziału.

Miło nam poinformować, iż do naszego grona dołączyły kolejne dwie osoby. Jesteśmy pewni, że posiadane doświadczenie przyczyni się do rozwoju naszego oddziału oraz pomoże innym członkom w rozwiązywaniu napotykanych wyzwań w ramach bieżącej współpracy.

Tematem przewodnim spotkania była momentami bardzo dynamiczna dyskusja dotycząca naszych doświadczeń i rozumienia możliwości kontroli pracowników przez pracodawców odnośnie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu oraz obecności innych substancji odurzających w organiźmie.

Wiele emocji wzbudziły również zaprezentowane planowane zmiany w Kodeksie pracy w 2018 roku dotyczące szkoleń okresowych bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych oraz wykonywania zadań służby bhp przez pracodawców.

Ponadto przedstawione zostały wnioski z obrad Rady Stowarzyszenia w dniu 8 listopada br.

Nie zapomnieliśmy również o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia, czego wyrazem było ustalenie terminu spotkania wigilijnego na dzień 12 grudnia.

Dziękujemy za przybycie wszystkim obecnym członkom i zachęcamy do dołączenia do naszego oddziału.